هشتمین نمایشگاه کار و سومین نمایشگاه کتاب دانشگاه صنعتی شریف، یکشنبه ۱۶ مهرماه ۱۳۹۶با حضور رییس دانشگاه افتتاح شد.

هشتمین نمایشگاه کار و سومین نمایشگاه کتاب و خدمات آموزشی” دانشگاه صنعتی شریف  با حضور ریاست دانشگاه به طور همزمان آغاز به کار کرد.
بنا بر این گزارش؛ در هشتمین نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی شریف که با هدف ایجاد زمینه ی ارتباط مستقیم صنعت و دانشگاه و شناسایی علایق و استعدادها برگزار گردیده، بیش از ۳۵ شرکت خصوصی و دولتی حضور داشته و به جذب نیروهای مورد نیاز خود خواهند پرداخت.
پیش بینی می شود در این نمایشگاه بیش از ۳۵۰ فرصت شغلی برای دانشجویان و فارغ التحصیلان جویای کار ایجاد گردد.
گفتنی است، در این نمایشگاه بیش از ۱۶ کارگاه آموزشی برای شرکت کنندگان برگزار خواهد شد و دانشجویان و فارغ التحصیلان فرصت خواهند داشت تا با مدیران شرکت های مستقر در نمایشگاه صحبت کرده و از تجربیات آنان بهره مند گردند.
شایان ذکر است؛ نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی شریف از یک شنبه ۱۶ مهرماه آغاز گردیده و تا روز سه شنبه ۱۸ مهرماه ادامه خواهد داشت. بازدید از نمایشگاه کار (از ساعت ۹ صبح تا ۱۷ عصر) برای عموم در صورت ثبت‌نام در سایت نمایشگاه، رایگان است و علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت نام و حضور در نمایشگاه به آدرس http://jobfair.sharif.ir مراجعه نمایند.

همچنین سومین نمایشگاه کتاب و خدمات آموزشی دانشگاه صنعتی شریف ویژه ی دانشجویان کل کشور به مدت ده روز در دانشگاه صنعتی شریف برپا خواهد بود.
این نمایشگاه همزمان با شروع ترم جدید و ورود دانشجویان به دانشگاه و به منظور تامین کتب و مایحتاج آموزشی آنان و ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی، از ۱۶مهرماه آغاز گردیده و تا ۲۶ مهرماه سال جاری برپا خواهد بود.
بازدید از “سومین نمایشگاه کتاب و خدمات آموزشی” دانشگاه صنعتی شریف برای عموم آزاد است و تمامی دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور می‌توانند از تخفیفات ویژه این نمایشگاه از جمله تهیه کتاب و دریافت انواع خدمات آموزشی بهره‌مند گردند.