امضاء موافقت نامه کارگزاری آموزشی دانشگاه صنعتی شریف و بنیاد شریف

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شریف طی موافقت نامه ای بنیاد شریف را به عنوان کارگزار درجه اول آموزشی خود در حوزه آموزش های عالی آزاد و تخصصی و نیز برگزاری کارگاه ها و همایش های آموزشی انتخاب کرد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد شریف، بهره گیری از ظرفیت ها و توانمندی های بنیاد شریف جهت اجرای برنامه های آموزشی آزاد و تخصصی دانشگاه، پایش نیازهای فعلی و آتی کشور در عرصه های مختلف آموزشی، اطلاع رسانی، بازاریابی و تبلیغات خدمات آموزشی دانشگاه شریف و جذب سرمایه گذار و شریک واجد شرایط بمنظور توسعه خدمات آموزشی در حوزه های جدید از جمله مفاد این موافقت نامه است.

به گفته مدیرعامل بنیاد شریف، “دانشگاه شریف از ظرفیت های بسیار ارزشمندی برخوردار است که در صورت استفاده حداکثری از آن می توان نسبت به حل برخی مشکلات و کمبودهای موجود در کشور امیدوار بود. در بنیاد شریف در نظر داریم به عنوان بازوی اجرایی دانشگاه این ظرفیت های بالقوه را اجرایی کرده و به این ترتیب گام موثری در کمک به تحقق اهداف عالیه دانشگاه صنعتی شریف برداشت.”

دانشگاه صنعتی شریف در سال ۱۳۸۵ با تأسی از دانشگاه‌های بزرگ دنیا که شرکت‌های مدیریت کسب‌وکار خود را مأمور یکپارچه‌سازی امور درآمدزایی و ثروت آفرینی از داشته‌های دانشگاه (اعم از برند، سرمایه، سهام، مستغلات، موقوفات و غیره) ایجاد کرده‌اند، اقدام به تأسیس بنیاد شریف باهدف ارتقاء سطح تولید علم، پژوهش و فناوری نمود.

بنیاد شریف به‌عنوان نهاد حامی دانشگاه صنعتی شریف زمینه مناسب برای کمک خیرین، واقفین و نیکوکاران به دانشگاه را فراهم آورده و با بهره‌گیری از روش‌های نوین مدیریت سرمایه و ثروت آفرینی، زمینه تأثیر هرچه بیشتر این کمک‌ها برای دستیابی دانشگاه به اهداف عالیه توسعه ای آن را فراهم می‌نماید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید