توسعه همکاری های دانشگاه صنعتی شریف با بانک تجارت

رئیس دانشگاه صنعتی شریف و رئیس هیات مدیره بانک تجارت راه های توسعه همکاری میان طرفین را بررسی کردند.

به گزارش روابط عمومی، صبح روز دوشنبه ۱۴ اسفندماه جلسه ای با حضور دکتر فتوحی رئیس دانشگاه صنعتی شریف، آقای سمیع رئیس هیات مدیره بانک تجارت و برخی از مسئولین و مدیران ارشد این دو مجموعه برگزار گردید. در ابتدای این جلسه دکتر فتوحی به معرفی اجمالی دانشگاه صنعتی شریف پرداخت. وی یادآور داشت سرامدی در امر آموزش، پژوهش در منطقه و اثربخشی اجتماعی بالا از اهداف اساسی دانشگاه صنعتی شریف می باشد.
رئیس دانشگاه در ادامه به نقش اثرگذار دانشگاه صنعتی شریف در حل مسایل اساسی کشور اشاره کرد و افزود: فارغ التحصیلان این دانشگاه در هر کجای کشور که باشند توانسته اند نقش آفرین بوده و منشا اثرات ارزنده و مفید باشند.
دکتر فتوحی در بخش دیگری از صحبت هایش از پتانسیل بالای دانشگاه صنعتی شریف سخن گفت و خاطرنشان کرد: دانشجویان و فارغ التحصیلان این دانشگاه دارای ایده های بکر و ارزشمندی هستند که می توان از آن در راستای همکاری با بانک تجارت بهره جست.
در ادامه ی این جلسه هییت اله سمیع رئیس هیات مدیره بانک تجارت طی سخنانش از دانشگاه صنعتی شریف به عنوان دانشگاه سرآمد کشور یاد کرد که انتخاب اول برترین های کنکور سراسری می باشد.
وی خاطرنشان کرد: بانک تجارت به عنوان یکی از بانک های بزرگ کشور همواره تلاس کرده است تا ارتباط خود را با دانشگاهها حفظ نموده و تا کنون توانسته است همکاری خوبی با دانشگاه صنعتی شریف که دارای فارغ التحصیلانی افتخار آفرین است داشته باشد.
در ادامه ی این جلسه که با حضور نمایندگان بنیاد شریف برگزار گردید برخی از معاونین و مدیران دانشگاه صنعتی شریف به بیان ایده ها و راهکارهای موجود جهت گسترش همکاری میان دانشگاه صنعتی شریف و بانک تجارت ایران پرداختند.


تمرکز دانشگاه صنعتی شریف و بانک تجارت بر روی ایده های ارزش آفرین، برگزاری دوره های آموزشی حرفه ای و کاربردی، سرمایه گذاری بر روی ایده ها، کمک به استارتاپ ها، ایجاد برج های فناوری و ارائه تسهیلات به دانشجویان و کارکنان و اساتید از جمله مواردی بود که در این جلسه و با هدف گسترش تعاملات مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
همچین مقرر گردید تا با ایجاد کمیته ای متشکل از اعضای دانشگاه صنعتی شریف و بانک تجارت به بررسی موضوعات مورد همکاری پرداخته شود و مقدمات امضای تفاهم نامه ای در این خصوص فراهم گردد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید